RentTourBuy nieuwe huurder voormalige viskiosk Hoornse haven

HOORN – Het college van Hoorn heeft ingestemd met de definitieve gunning aan RentTourBuy om invulling te gaan geven aan het toeristisch informatiepunt in het voormalige viskiosk in de Hoornse haven.

In een brief aan de gemeenteraad schrijft het college van Hoorn: “RentTourBuy heeft meerdere vestigingen en ervaring met toeristische informatievoorziening. Daarnaast willen zij sociaal ondernemerschap uitdragen door het inzetten van jongeren met een afstand tot de arbeidsmarkt. Ze hebben een sluitende exploitatiebegroting voor het hele jaar, en gaan het toeristisch informatiepunt combineren met de verhuur van fietsen en andere duurzame vervoersmiddelen. Het verhuren van de fietsen zal voornamelijk plaatsvinden in de fietsenverhuurzaak op het Kleine noord. Bij het Toeristisch informatiepunt kunnen enkele fietsen geplaatst worden.”

RentTourBuy heeft al laten weten open te staan voor samenwerking met lokale partners zoals o.a. de Watertaxi en de verschillende musea in Hoorn. Ze zal daarom actief met deze mogelijke partners in overleg gaan, dit geldt ook voor Holland boven Amsterdam dat ook als samenwerkingspartner wordt gezien.

RentTourBuy moet nu de omgevingsvergunning aanvragen, tussen aanvraag en vergunningverlening zit minimaal 8 weken, maar na het verlenen van deze vergunning kan RentTourBuy  aan de slag met het inrichten van het toeristisch informatiepunt.

Reageer op dit onderwerp

Author: admin